Noi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Noi

"E nefiresc de tarziu in mine si in lucruri... Sa ma intorc unde copil asteptam tocmai anii de acum? Hai sa fugim! Imi curg amintiri pe ochi si pe tample, si simt cum incepe un nou inceput..."
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 kage's here baby

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

kage's here baby Empty
MesajSubiect: kage's here baby   kage's here baby Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:57 pm

oki doki....deci...despre mine mai stiti unii da hai sa va mai zic....sunt obsedata d cosplay (chiar daca raman doar cu holbatu ca in romania nu ai unde sa faci) Very Happy Very Happy imi place japonia...si japoneza...si imi mai place sa ma uit la animeuri...si sa citesc manga...si sa desenez...si sami fac noi obsesii... Wink Wink Wink si sa visez cu ochii deschisi Twisted Evil si restu ma intrebati.....ca jur p rosu ca raspund scratch scratch affraid affraid
Sus In jos
Jinsei
Admin
Admin
Jinsei


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 07/06/2008

kage's here baby Empty
MesajSubiect: Re: kage's here baby   kage's here baby Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 2:07 pm

hi there kage...eu una ma bucur ca ai aterizat pe aici.pe mom nu-mi vine nici o intrebare Rolling Eyes ...dar am sa te mai stresez eu cu cosplayerii Idea
Sus In jos
https://despre-noi.forumakers.com
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

kage's here baby Empty
MesajSubiect: Re: kage's here baby   kage's here baby Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 2:10 pm

cosplay info...come here come here =))))))))
Sus In jos
Jinsei
Admin
Admin
Jinsei


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 07/06/2008

kage's here baby Empty
MesajSubiect: Re: kage's here baby   kage's here baby Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 2:14 pm

oh yeah....nu scapi tu de mine Evil or Very Mad
Sus In jos
https://despre-noi.forumakers.com
Continut sponsorizat





kage's here baby Empty
MesajSubiect: Re: kage's here baby   kage's here baby Icon_minitime

Sus In jos
 
kage's here baby
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Noi :: Despre noi :: Nou Veniti-
Mergi direct la: