Noi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Noi

"E nefiresc de tarziu in mine si in lucruri... Sa ma intorc unde copil asteptam tocmai anii de acum? Hai sa fugim! Imi curg amintiri pe ochi si pe tample, si simt cum incepe un nou inceput..."
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care e personajul vostru anime preferat?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:10 pm

oki doki...aici spuneti ce personaj anime va place (sau personaje...va plac) si de ce
Sus In jos
Jinsei
Admin
Admin
Jinsei


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 3:13 pm

Faza e ca eu am mai multe dar preferatele mele sunt Nanele.Imi plac personalitatile lor diferite si ce frumos sunt puse in acelasi decor.Dupa ce am vazut Nana mi-am zis "Contrastele chiar se atrag".
Sus In jos
https://despre-noi.forumakers.com
Aki-chan
Admin
Admin
Aki-chan


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : In buda lui Aki~adica ma cac~
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:15 pm

L din Death Note ca e un geniu in tot ce face Smile
Ioh da imi place si Mello Shocked
Oricum vreau sa vina versiunea unde nu moare L Evil or Very Mad
Sus In jos
http://zugaikotsu.forumotion.co.uk
warukon!
Admin
Admin
warukon!


Numarul mesajelor : 42
Varsta : 115
Localizare : pula-n pizda gigi manga!
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 3:31 pm

asta e tot deliciul animeului si mangaului: ca moare L, toata lumea se gandeste, moare, nu moare... asta e cireasa de pe tort! a murit ce se intampla in continuare Very Happy
eu am citit mangaul pana un pic dupa ce moare L si pe urma m-am plictisit, si animeul am vazut din el tot pana unde moare L ...
Sus In jos
http://oromoa.deviantart.com/
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 3:36 pm

mie personal...imi plac kanda din d.gray man...ikuto din shugo chara...si kira/lucifer din angel sanctuary...si kaname din vampire knight...am o slabiciune pt brunetii misteriosi...si dark asa Shocked Shocked Shocked imi plac ca sunt calmi...si calculati...si le reuseste tot c isi propun...si mai arata si bine =)))))
Sus In jos
Jinsei
Admin
Admin
Jinsei


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 1:32 pm

Mie mi-a mai placut de Hellsing @

[pfuai Kage ca ai pomenit de vampiri...am avut un vis naspa cu un vampir Cool ...vroia sa ma manance Suspect si...si..la un mom dat era chiar langa gatul meu si cu dintii scosi confused si stiu ca imi era asa o frica..doamnee...m-am trezit ca am cazut din pat...ce bine rabbit ...mamii,mi frica I love you
Sus In jos
https://despre-noi.forumakers.com
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 1:50 pm

io am o obsesie cu vampirii...ii ador Surprised Surprised da asta e alta mancare de peste care nu se discuta aici...doar eu pot sa fac off topic =)))))) pt ca...pot Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Aki-chan
Admin
Admin
Aki-chan


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : In buda lui Aki~adica ma cac~
Data de inscriere : 07/06/2008

Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 9:42 pm

si eu ador vampirii Surprised
asa
aa
ce sa mai zic mie imi place de Mello Wink
Nu stiu dar numi prea place cum e anime-ul Death Note nici cum joaca Mello si L jocolor
Sus In jos
http://zugaikotsu.forumotion.co.uk
Continut sponsorizat





Care e personajul vostru anime preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care e personajul vostru anime preferat?   Care e personajul vostru anime preferat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care e personajul vostru anime preferat?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care sunt filmele autobiografice care v-au placut?
» Care sunt filmele autobiografice care nu v-au placut?
» Care sunt filmele de aventuri care v-au placut?
» Ce anime-uri v-au placut?
» Ce anime-uri nu v-au placut?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Noi :: Filme :: Anime-
Mergi direct la: