Noi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Noi

"E nefiresc de tarziu in mine si in lucruri... Sa ma intorc unde copil asteptam tocmai anii de acum? Hai sa fugim! Imi curg amintiri pe ochi si pe tample, si simt cum incepe un nou inceput..."
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:16 pm

aici spuneti (daca vreti...nu va obliga nimeni) care e (sunt) personajul (personajele) pe care nu-l (le) suportati din anime-uri Evil or Very Mad Evil or Very Mad ...si specificati de ce Rolling Eyes
Sus In jos
Jinsei
Admin
Admin
Jinsei


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 07/06/2008

Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Re: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 9:48 pm

Sunt doua personaje care ma enerveaza la culme: Sakura si Sasuke din Naruto Crying or Very sad Exclamation alien .Sakura ma enerveaza pt ca se pierde cand il vede pe bou de Sasuke si nu mai ii in stare de nimic si Sasuke cu razbunarea lui fututa...ma scuzati,am fost luata de val What a Face

Cred ca ar mai fii personaje care imi displac dar astea doua,mai ales Sasuke Crying or Very sad ma dispera la culme.
Sus In jos
https://despre-noi.forumakers.com
Aki-chan
Admin
Admin
Aki-chan


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : In buda lui Aki~adica ma cac~
Data de inscriere : 07/06/2008

Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Re: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:13 pm

ii stupid... Crying or Very sad
mie imi place Death Note,dooh Wink
Sus In jos
http://zugaikotsu.forumotion.co.uk
kage
Moderator
Moderator
kage


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Localizare : p'acilea :))
Data de inscriere : 07/06/2008

Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Re: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:15 pm

akiii....aici spui c personaje nu suporti...nu c anime iti place elephant elephant elephant
Sus In jos
Aki-chan
Admin
Admin
Aki-chan


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : In buda lui Aki~adica ma cac~
Data de inscriere : 07/06/2008

Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Re: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:15 pm

scz,ma doare prea tare capu Cool
Sus In jos
http://zugaikotsu.forumotion.co.uk
Continut sponsorizat





Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Empty
MesajSubiect: Re: Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant   Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este peronajul (in opinia voastra) cel mai enervant
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care sunt filmele autobiografice care v-au placut?
» Care sunt filmele autobiografice care nu v-au placut?
» Care sunt filmele de aventuri care v-au placut?
» Care sunt filmele de aventuri care nu v-au placut?
» Care e personajul vostru anime preferat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Noi :: Filme :: Anime-
Mergi direct la: